Dioptrické lupy

V kategorii LUPY Vám nabízíme lupy všech druhů. Jednou z nejzajímavějších sekcí této kategorie jsou dozajista Barokní lupy. Jejich netradiční vzhled okouzlí nejednoho zájemce o lupy.

Lupy na čtení

Velice praktický vynález, který umožňuje přečíst i miniaturní písmo a často i pomůže při práci. Produkty z této nabídky jsou navíc obohaceny o světlo, které zajistí praktické přečtení i v tmavějších prostorách a zabrání případnému stínu padajícího od samotné lupy. Pořiďte si lupy s osvětlenímz naší nabídky.

Lupy s osvětlením

Když ani brýle nestačí, přijde vhod lupa. Z naší nabídky si můžete vybírat lupy na čtení buď s plastovou, nebo skleněnou čočkou. Všechny čtecí lupy jsou uzpůsobeny tak, aby se s nimi dobře pracovalo a čtenář je mohl snadno uchopit. Kvalita je zaručená a na vás už zbývá jen vybrat vhodné zvětšení, které by měla lupa splňovat.

Kapesní lupy

Hledáte-li spolehlivého pomocníka pro přečtení i drobných písemností či opravu nějakých malých součástek spotřebičů, pak jsou pro vás právě kapesní lupy tím pravým kouskem do výbavy. Vybrané výrobky navíc dodáváme v koženém pouzdře a vy budete moci ocenit nejen kvalitu, ale i preciznost naší výroby.

Vyšívací lupy

Lupy se stojánkem

Hodinářské a šperkařské lupy

Barokní lupy